Інформація
Пошук

Як Оформити замовлення

Ласкаво просимо, дорогі друзі!

Якщо Ви плануєте регулярно робити замовлення в нашому інтернет-магазині, пройдіть будь ласка реєстрацію за цим посиланням / registraciya /

Або в верхньому правому куті натисніть "Особистий кабінет" а потім "Реєстрація". І введіть будь ласка свої контактні дані в полях реєстрації відзначених зірочкою (прізвище, ім'я, е-мейл, телефон і т.д.). Після успішної реєстрації перейдіть за посиланням, яке прийде Вам на електронну пошту.

Після реєстрації Ви зможете користуватися додатковими можливостями Особистого кабінету:

  • переглядати історію ваших замовлень,
  • друкувати рахунки,
  • редагувати підписку на новини сайту,
  • переглядати історію платежів і т.д.

Для того, щоб замовити потрібні вами товари, Вам всього лише потрібно додати вибрані товари в "Корзину покупок".

Після того, як Ви вибрали все, що хотіли, перейдіть на сторінку оформлення замовлення, натиснувши на кнопку - "Оформити замовлення".

Далі, потрібно вибрати спосіб доставки: Укрпошта або Нова пошта. Якщо ви вибираєте Нова пошта, вкажіть будь ласка номер відділення.

Далі виберіть будь ласка один із способів оплати:

  • Якщо ви виберете, спопобом оплати "Банківський переказ на карту Приватбанку", то оплатіть суму замовлення на картку ПриватБанку, номер карти: 4246 0010 0043 4369 (ФОП Цюсьмак Алена Владиславівна), в графі "Призначення платежу" потрібно вказати "Оплата товару".
  • Якщо ви виберете, спопобом оплати "Банківський переказ на карту монобанк", то оплатіть суму замовлення на карту монобанк, номер карти: 4441 1144 2613 1031, вказувати в призначення нічого не потрібно.
  • Якщо Ви бажаєте отримати посилку післяплатою, то виберіть будь ласка спосіб оплати "післяплатою при отриманні".

Після того, як Ви вибрали спосіб доставки і оплати, натисніть будь ласка справа внизу "Оформити замовлення".

 

Приємних покупок з інтернет-магазином "МІР ЛЄНТ"